logo

Hizmetlerimiz

Web Siteleri

Bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınıza dönük web sitelerinin yazılım altyapılarını güncel yazılım dillerini kullanarak, mobil uyumlu, tüm tarayıcılarda problemsiz çalışan, ihtiyaca göre içerik yönetim paneliyle entegre, arama motorları tarafından kolayca indekslenebilen, hızlı ve sorunsuz bir şekilde hazırlıyoruz.

image
image

Mailing ve SMS Hizmeti

Hedef kitlenize ulaştırmak istediğiniz gönderileri mail ve sms araçlarımızla topluca gönderebilirsiniz. Sahip olduğunuz mail adreslerini ve telefon numaralarını size özel panele yükleyerek kolayca listeleyebilirsiniz. Oluşturacağınız veri tabanını amacına göre özelleştirebilir farklı listeler oluşturabilirsiniz. Farklı formatlarda hazırladığınız mesajlarınızı panel üzerinden mailinize ekleyebilir, gönderilmiş mesajlarınızı ve maillerinizi arşivleyebilirsiniz. Hangi sıklıkla mail ya da sms gönderdiğinizi, bu gönderilerin kimlere ulaşıp ulaşmadığını raporlayabilirsiniz.

Müşteri Yönetim Sistemleri (CRM)

Küçük ya da büyük tüm işletmelerin en önemli varlığı müşterileridir. Peki sizin kaç müşteriniz var? Müşterilerinizin iletişim bilgilerine hızlıca ulaşabildiğiniz online bir veri tabanına sahip misiniz? Müşterilerinizle en son ne zaman görüştünüz? Bu görüşmede neler konuşulmuştu? Müşterilerinizin her türlü verisini dijital ortamda saklamak başta kurumsal hafızanın oluşması olmak üzere, satış operasyonlarının dijitalleşmesi ve proje yönetim süreçlerindeki verimliliğin arttırılması gibi birçok konuda önemli faydalar sağlar. Müşteri sayınız, takip etmek istediğiniz verilerin yoğunluğu, ihtiyaç duyduğunuz raporlama çözümleri farklı da olsa size en uygun süreci birlikte kurgulayabiliriz.

image
image

İçerik Yönetim Sistemleri (CMS)

İşletmenize ait birçok dosya, fotoğraf, video ve döküman bulunuyor. Günümüzde tüm bu verilere online ve dijital ortamda ihtiyaç duyuyorsunuz. Sahip olduğunuz dijital arşive hızlıca ulaşmak ve yönetmek istiyorsunuz. Projenize ve kurumunuza en uygun şekilde hazırlanacak arayüz desteği ile ihtiyaç duyduğunuz veri tabanını oluşturabilir, sunacağımız bulut çözümleriyle dünyanın her yerinden ulaşılabilir hale getirebiliriz.

Mobil Uygulamalar

IOS ve Android işletim sistemi ile çalışan mobil cihazlarda kullanılmak üzere projenize uygun mobil uygulamaların, kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak tasarlanması ve marketlere yüklenmesine kadar tüm süreci sizin için yürütüyoruz.

image
image

E-Ticaret ve Tahsilat Yazılımları

Web sitenize entegre olarak çalışan ve müşterilerinizden doğrudan tahsilat yapmanızı sağlayacak e-ticaret modülleri, sanal pos çözümleri ve diğer online ödeme sistemlerinin geliştirilmesi ve entegrasyonu konularında size en uygun hizmetleri sunuyoruz.

Otomasyon Yazılımları

Satın Alma, İnsan Kaynakları, Stok Yönetimi, Muhasebe, Satış, Eğitim ve benzeri iş süreçlerinin dijitalleştirilmesi amacıyla işletmenize özel olarak hazırlanacak yazılım çözümlerini oluşacak yeni ihtiyaçlara göre geliştirilebilir şekilde kurguluyoruz.

image
image

ERP Yazılımları

ERP yani Kurumsal Kaynak Planlama yazılımları ile işletmenizin tüm departmanlarında yürütülen operasyonların uçtan uca, entegre ve online olarak takibi mümkün olmaktadır. İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun bu yazılımlar planlama, araştırma geliştirme, kalite, mühendislik, üretim, pazarlama, satış ve diğer yönetim fonksiyonlarının dijitalleşmesi her bir departmanın verimliliğini arttırarak şirketinizin karlılığını en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Hosting Hizmetleri

Web sitenizin kesintisiz yayın yapabilmesi, hızlı açılması, oluşabilecek ziyaretçi trafiğine karşılık verebilmesi, zararlı yazılımlardan etkilenmemesi kullandığınız sunucunun kalitesi ve kapasitesiyle doğrudan bağlantılıdır. Projeniz için en uygun hosting çözümlerini kaliteli sunucu altyapımızla karşılıyoruz.

image
image

Alan Adı Tescil Hizmetleri

Satın almak istediğiniz internet alan adlarına Kenobi üzerinden ulaşabilir, kayıt işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Bakım ve Güncelleme Hizmetleri

Kaynak kodu açık, geliştirilebilen tüm yazılımlar için bakım ve güncelleme hizmetleri sunuyoruz.

image

iletişim

İletişim bilgilerimiz

Leave this empty: