Dijital Pazarlama Süreçlerinizi Tek Bir Platform Üzerinden Yönetin

Müşteri Yönetim Sistemleri (CRM)

KENOBİ CRM ile DİJİTALLEŞMEYE HEMEN BAŞLAYIN

Küçük ya da büyük tüm işletmelerin en önemli varlığı müşterileridir. Peki sizin kaç müşteriniz var? Müşterilerinizin iletişim bilgilerine hızlıca ulaşabildiğiniz online bir veri tabanına sahip misiniz? Müşteriler- inizle en son ne zaman görüştünüz? Bu görüşmede neler konuşulmuş tu? Müşterilerinizin her türlü verisini dijital ortamda saklamak başta kurumsal hafızanın oluşması olmak üzere, satış operasyonlarının dijitalleşmesi ve proje yönetim süreçlerindeki verimliliğin arttırılması gibi birçok konuda önemli faydalar sağlar. Müşteri sayınız, takip etmek istediğiniz verilerin yoğunluğu, ihtiyaç duyduğunuz raporlama çözümleri farklı da olsa size en uygun süreci birlikte kurgulayabiliriz.

TEKLİFLERİNİZİ ONLİNE OLUŞTURUN VE GÖNDERİN

Kenobi CRM’le saha satış ekipleriniz, müşteri temsilcileriniz, bayileriniz ve personelleriniz tüm satış sürecini ve müşteri verisini anlık olarak görüntüleyebilir ve raporlayabilir.Sistem üzerinden birkaç adımda müşteri kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz. Müşterilerin gerekli tüm bilgileri, personeller, verilen teklifler, görüşmeler toplu bir şekilde görüntülenebilir. Teklif modülünü kullanarak oluşturacağınız fiyat tekliflerinin anlık olarak ön izlemesini görüntüleyebilir, yönetici onayına gönderebilir ve online olarak müşterinize iletebilirsiniz. Tekliflerinizde yer alan tüm veriler kaydedilir ve istediğiniz şekilde raporlanır.

Müşteri Yönetim Sistemleri (CRM)
Müşteri Yönetim Sistemleri (CRM)

GÖRÜŞMELERİNİZ ARTIK ONLİNE

Kenobi CRM’le görüşmeler oluşturabilir, takım arkadaşlarınızı ve müşterilerinizi bu görüşmelere ekleyebilir, görüşme detaylarını kaydedebilir ve toplantı notlarını kolayca tüm katılımcılara mail atabilirsiniz.Sistem içindeki tüm parametreler güncellenebilir ve geliştirilebilir. Kenobi ekibi tüm ihtiyaçlarınız için her zaman yanınızda olacak ve yazılımı değişen ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirecektir.

RAPORLARINIZ BİR TIKLA HAZIR

Kenobi CRM yazılımı ile yapacağınız tüm işlemler raporlanabilir bir altyapıya sahiptir. Böylece istediğiniz zaman aralıklarında hangi kullanıcının kaç teklif oluşturduğunu, hangi ziyaretleri gerçekleştirdiğini ve tekliflerinizin ne kadarının satışa dönüştüğünü kolayca görüntüleyebilirsiniz. Böylece işletmenizin satış operasyonunun verimliliğini arttırmanız ve ekibinize somut hedefler verebilmeniz mümkün olacak.

Bize Ulaşın

Kenobi İle Dijitalleşin

Bize ulaşın, sizin için en doğru çözümleri
birlikte planlayalım.

Kişisel bilgilerinizi güvenle saklıyoruz