Dijital Pazarlama Süreçlerinizi Tek Bir Platform Üzerinden Yönetin

Kenobi
Kenobi
Kenobi

Kenobi

Kenobi, kobilerin dijital pazarlama süreçlerini tek bir platform üzerinden yönetmesine olanak sağlayacak bir yazılımdır.

Kullanıcılar alan adları, hosting paketleri, web sitesi içerik yönetim sistemi (CMS), Dijital Pazarlama Planları ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanacak Özel Yazılımlara (CRM, IK vb), kullanıcı dostu bir arayüz üzerinden erişebileceklerdir.

Faydaları

Tek Platform Çok İş
Genellikle farklı şirketlerden sağlanan hizmetlere tek ve kullanıcı dostu bir arayüz üzerinden ulaşılmasını sağlar. Böylelikle birden çok platformun giriş bilgilerini ve şifrelerini saklamak zorunda kalmazsınız.

Kurumsal İletişim Hafızası
Pazarlama iletişimi süreçlerini dijitalleştirerek zaman ve iş gücü tasarrufu sağlar. Mail ve sohbet programları üzerinde farklı zamanlarda paylaşılan dökümanları, revizyon taleplerini ve onayları düzenler.

Dijital Departmanlar
Kenobi ana kullanıcının dışında oluşturulacak kullanıcıların yalnızca yetki verilen modüllere ulaşmasına olanak sağlayan kullanıcı yönetim sistemine sahiptir. Böylece IT departmanı yalnızca domain, hosting modüllerine, pazarlama departmanı web sitesi yönetici paneline ve dijital pazarlama ekranlarına, saha satış ekibi ise CRM ekranlarına ulaşabilecek.

Terzi İşi Yazılımlar
Kenobi var olan yazılım altyapısını size özel çözümler üretecek şekilde tam olarak şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirebilir. Böylece hem paket program kullanmanın maliyet ve sürdürülebilirlik avantajlarına hem de özel yazılımın esnekliğine sahip olabilirsiniz.

İstediğiniz Süre, İstediğiniz Kadar
Kenobi modüler yapısı ve sunduğu paket hizmetlerele ihtiyacınız kadar hizmeti istediğiniz süre boyunca ulaşmanızı sağlar. Mevcut hizmet paketiniz ihtiyaçlarınızı karşılayamamaya başladığında bir üst pakete geçebilirsiniz. Hizmeti sonlandırmak istediğinizde veri tabanı içindeki bilgilerinizi alarak üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Önce Çıkan Özellikleri

  • Kenobi bulut tabanlıdır. İnternete bağlanabildiğiniz her yerden sisteme giriş yapabilirsiniz.
  • Kenobi hızlı ve kesintisiz sunucular üzerinde çalışmaktadır.
  • Kenobi müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sürekli güncellenir ve gelişir.
  • Kenobi’ye bilgisayarınızın yanı sıra tüm mobil cihazlar üzerinden de erişebilirsiniz.
  • Kenobi ile dijital dünyadaki gelişmeleri yakından takip edersiniz.
  • Kenobi dijital dönüşüm yolculuğunuzu hızlandırır, verimliliğinizi arttırır.
  • Kenobi ile oluşan verilerinizi kolay ve anlaşılır şekilde hızla görüntülersiniz.
  • Kenobi SSL sertifikasına sahip, güvenli bir altyapıya sahiptir.
  • Kenobi destek taleplerine en hızlı şekilde yanıt verir.
  • Kenobi ile maliyetlerinizi yakından takip edebilirisiniz.
Kenobi