Dijital Pazarlama Süreçlerinizi Tek Bir Platform Üzerinden Yönetin

Sıkça Sorulan Sorular

Kenobi dijital pazarlama iletişimi ihtiyaçlarınızı en hızlı ve verimli şekilde yönetmeniz için var. Sistemi kullanmaya başlamadan önce aşağıdaki içerikleri incelemenizi öneririz. Farklı bir konuda daha detaylı bilgi almak isterseniz buradan iletişim formumuza ulaşabilirsiniz.

Kenobi, kobilerin dijital pazarlama süreçlerini tek bir platform üzerinden yönetmesine olanak sağlayacak bir yazılımdır. Kullanıcılar alan adları, hosting paketleri, web sitesi içerik yönetim sistemi (CMS), Dijital Pazarlama Planları ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanacak Özel Yazılımlara (CRM, IK vb), Kenobi’nin kullanımı kolay arayüzü üzerinden kolayca erişebilirsiniz.

Genellikle farklı şirketlerden sağlanan hizmetlere tek ve kullanıcı dostu bir arayüz üzerinden ulaşılmasını sağlar. Böylelikle birden çok platformun giriş bilgilerini ve şifrelerini saklamak zorunda kalmazsınız. Yani tek platformda çok iş yaparsınız. Pazarlama iletişimi süreçlerini dijitalleştirerek zaman ve iş gücü tasarrufu sağlar. Mail ve sohbet programları üzerinde farklı zamanlarda paylaşılan dökümanları, revizyon taleplerini ve onayları düzenler. Kenobi kurumsal iletişim hafızanız olur. Şirketinizin dijitalleşme sürecinde en büyük des- tekçiniz Kenobi olacak ve pazarlama süreçleriniz başta olmak üzere iş akışınızı dijitalleştirmenize yardımcı olacak. Kenobi ile dijital dünyadaki gelişmeleri yakından takip edecek ve dijital dönüşüm yolculuğunuzu hızlandırarak verimliliğinizi arttıracaksınız.

Kenobi ana kullanıcının dışında oluşturulacak kullanıcıların yalnızca yetki verilen modüllere ulaşmasına olanak sağlayan kullanıcı yönetim sistemine sahiptir. Böylece IT departmanı yalnızca domain, hosting modüllerine, pazarlama departmanı web sitesi yönetici paneline ve dijital pazarlama ekranlarına, saha satış ekibi ise CRM ekranlarına ulaşabilecek. Kenobi ile işletmenizi dijital departmanlara ayırabilirsiniz.

Kenobi var olan yazılım altyapısını size özel çözümler üretecek şekilde tam olarak şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirebilir. Böylece hem paket program kullanmanın maliyet ve sürdürülebilirlik avantajlarına hem de özel yazılımın esnekliğine sahip olabilirsiniz. Kenobi müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sürekli güncellenir ve gelişir. Kenobi ile tam yazılımlarınız olur.

Kenobi modüler yapısı ve sunduğu paket hizmetlerele ihtiyacınız kadar hizmeti istediğiniz süre boyunca ulaşmanızı sağlar. Mevcut hizmet paketiniz ihtiyaçlarınızı karşılayamamaya başladığında bir üst pakete geçebilirsiniz. Hizmeti sonlandırmak istediğinizde veri tabanı içindeki bilgilerinizi alarak üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Kenobi bulut tabanlıdır. İnternete bağlanabildiğiniz her yerden sisteme giriş yapabilirsiniz. Kenobi hızlı ve kesintisiz sunucular üzerinde çalışmaktadır. Kenobi’ye bilgisayarınızın yanı sıra tüm mobil cihazlar üzerinden de erişebilirsiniz.

Kenobi SSL sertifikasına sahip, güvenli bir altyapıyla çalışmaktadır.

Sistem üzerinden oluşturacağınız destek talepleriniz ekibimize anında ulaşır. Kenobi destek taleplerine en hızlı şekilde yanıt verir.