Dijital Pazarlama Süreçlerinizi Tek Bir Platform Üzerinden Yönetin

Web Siteleri

WEB SİTENİZİ BİRLİKTE İNŞA EDELİM

Bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınıza dönük hazırlayacağımız kullanıcı dostu arayüze sahip web sitelerinin altyapılarını güncel yazılım dillerini kullanarak, mobil uyumlu, tüm tarayıcılarda problemsiz çalışan, ihtiyaca göre içerik yönetim paneliyle entegre, arama motorları tarafından kolayca indekslenebilen, hızlı ve sorunsuz bir şekilde hazırlıyoruz. 

WEB SİHİRBAZIMIZ YANINIZDA

Sizin için en doğru planı yapabilmemiz ve doğru bir bütçe sunabilmemiz için Web Sihirbazımızı kullanabilirsiniz. Web sihirbazıyla nasıl bir web sitesine ihtiyacınız olduğunu adım adım ilerleyerek görebileceksiniz. Web sitenizde hangi sayfaları görmek istediğinizi, kaç dilde yayın yapması gerektiğini, içerik ve entegrasyon ihtiyaçlarınızı sistem üzerinden tanımlayarak ilerleyebilirsi- niz. Yapacağınız seçimlerle oluşturucağınız form uzman ekibimiz tarafından değerlendirilecek ve sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.

Web Siteleri
Web Siteleri

GELİŞTİRMEYE AÇIK ALTYAPI

İhtiyaçlarınıza en uygun çözümü sunacak arayüz, içerik ve altyapı ile hazırlanacak olan web sayfanız dilerseniz kullanımı oldukça basit olan Kenobi içerik yönetim sistemi (CMS) ile entegre edilebilir. Kenobi üzerinden hazırlayacağınız web sitesini, bugün ihtiyaç duymadığınız ancak daha sonra eklemek isteyeceğiniz yeni modül, form ve sayfalarla geliştirebilirsiniz. Kenobi web sihirbazı hazır şablonlarla otomatik olarak oluşturulan sınırlı bir sistem değildir.
 

DENEYİMLİ PROJE EKİBİ

İhtiyaçlarınızı tam olarak anlayan ve sizi projenin her aşamasında doğru bir şekilde yönlendiren deneyimli proje ve yazılım ekibimiz tam olarak istediğiniz sonucu alana kadar size destek vermeye devam eder. Kenobi planlamadan başlayarak siteniz yayına alınana kadar tüm aşamaları dijitalleştirerek size zaman kazandırır.

Bize Ulaşın

Kenobi İle Dijitalleşin

Bize ulaşın, sizin için en doğru çözümleri
birlikte planlayalım.

Kişisel bilgilerinizi güvenle saklıyoruz