Dijital Pazarlama Süreçlerinizi Tek Bir Platform Üzerinden Yönetin

Team Görev Yöneticisi

Kenobi'nin bulut tabanlı görev yöneticisi Team'le Müşterileriniz için projeler ve görevler oluşturun, ekibinize görevleri dağıtarak iş planınızı uzaktan takip edin. Team'le iş yoğunluğunuzu ve ekibinizin verimliliğini kolayca raporlayabilirsiniz.

İster uzaktan ister ofisten çalışın artık iş planlarını ve görev dağılımlarını tahtalarda ya da kağıtlarla yapmak zorunda değilsiniz. Team üzerinde müşterilerinizi oluşturabilir, müşterilerin altında projelerinizi takip edebilirsiniz. Her projenin altında görevler ve alt görevler oluşturarak sistem üzerinde yarattığınız ekip üyelerine dağıtabilirsiniz. 

Team her bir ekip üyesinin ve tüm ekibin yoğunluğunu ölçer ve kapasitenizi görmenize olanak sağlar. Ayrıca her bir ekip üyesinin ne kadar görev tamamladığını izleyebilirsiniz. 

Team üzerinde ekip için etkinlikler organize edebilir, bu etkinliklerle ilgili notlarınız kaydedebilirsiniz. Tüm hareketler ilgili ekip üyelerine mail yoluyla bildirilir. Böylece mesajlar ve maillerle dağılmadan iş akışınızı en sağlıklı şekilde takip edebilirsiniz.

Team hakkında daha detaylı bilgi almak ve hemen denemek için şimdi başlayın.

Team Görev Yöneticisi
Bize Ulaşın

Kenobi İle Dijitalleşin

Bize ulaşın, sizin için en doğru çözümleri
birlikte planlayalım.

Kişisel bilgilerinizi güvenle saklıyoruz